Tungsten Alaşım Karşı Ağırlık

Tungsten Alaşım Çubuk Resim

Tungsten alaşım karşı ağırlık tungsten alaşım basillerde kullanımların biridir. Tungsten alaşım karşı ağırlık yaygın böylece otomotiv, motorlu Sport, motorlar, tekerlek ağırlıkları, tekne, uçak ve kullanılır.

Otomotiv

Yüksek çevre uyumluluğu, düşük yakıt tüketimi ve modern araçlarda daha fazla konfor ve güvenlik için geliştirilmiş elektronik uygulanan malzemeler için yüksek talepleri ayarlamak. Yüksek performanslı malzemelerden yapılmış bizden tungsten ve molibden ürünleri başarı yeni seviyelere ilerlemek ve maksimum verimliliği garanti.

Hizmet sıcaklıkları ve kompakt artırılması, yerden tasarruf tasarımları geleceğin motor nesillerin talepleri vardır. Yüksek performanslı tungsten ve molibden ürünleri nedeniyle fiziksel, mekanik, kimyasal ve tribolojik özellikleri motorlarında uygulamalar için en uygundur. G / cm3 18,5 kadar yoğunlukları ile tungsten ağır alaşımından yapılmış Bileşenleri yarış, nakliye veya endüstriyel motor sektöründe standart üretim otomobillere oldukça etkili krank mili ve volan denge ağırlıkları için çok uygundur.

Motor Sport

Daha egzotik malzemeler tasarımcılara daha fazla performans için arama hafif ve güçlü bileşenleri oluşturmak için yeteneği vermek gibi motor sporları formüllerin minimum ağırlık gereksinimleri genellikle kolaylıkla karşılanmaktadır.

Bizim balast ağırlığı eklenmesi hem ağırlık dağılımını trim tam doğru yerde sınırlı alanlarda içinde balast eklemek ve bir rekabet arabanın ağırlık merkezini düşürmek ve hala minimum ağırlık gereksinimleri karşılamak için yeteneğini vererek rekabet avantajı sağlamak için yardımcı olur.

Ağırlık bir alt merkezi de aynı zamanda bir gezinti yüksekliği izleme tahta kullanılan F1, özellikle önemli kasanın alt kısımlarını korumak, tungsten kızak plakaları ekleyerek elde edilebilir.

Motorlar

Dolayı çok yüksek yoğunluğu, bizim tungsten ağır alaşım statik veya hareketli parçalarda titreşimi bastırmak için ideal bir malzemedir. Bizim tungsten ağır alaşım için başvurular şunlardır: yüksek performanslı otomobillerde Krank mili, pistonlar ve dişli kollarını; Türbin bıçakları; Volanlar.